Mandag 29. mai

✽ Øygardane kl. 09.30 – 10.00 ✽ Hallingmo kl. 10.30 – 11.00 ✽ Åsgardane kl.11.30 – 12.00

  • Lars (gitar): Karusellen
  • Carla (fiolin) og Larissa (piano): Engelsk melodi
  • Oliver (piano): Hvem kan selga
  • Selma (fiolin) og Larissa (piano): Blinke blinke stjernelill
  • Storm (piano): I Dovregubbens Hall
  • Ane Linea (fiolin) og Larissa (piano): Du halling
  • Elida og Selma (kveding):  Vesle jenta/Eg ser deg/Guten min

Lærere: Larissa, Arild og Inger Marie
Konferansier: Inger Marie

Oppmøte Gol skule (parkeringsplassen) kl. 9.00

Ansvarlig for avreise:
Inger Marie

Transport:
Heidi Sandaker: Carla, Elida og Selma
Inger Marie: Oliver, Storm, Lars og Ane Linea

Larissa møter direkte i Øygardane barnehage for å gjøre klart til konsert.

Arild tar med nødvendig utstyr i Wagner og kjører direkte til Øygardane og rigger.

Utstyr:
Piano
Notestativ
Annet?

PS! Husk å levere film til Gunn Ragnhild som skal vises på Gol skule

Mandag 29. mai

✽ Gol skule, aulaen (1. – 2. trinn) kl. 09.00 – 09.30

  • Film: Dukken i det gamle huset/Nilsens frukt og grønt.
  • Jazz 2: Party Alarm
  • Eline (kveding): Gjetarjenta
  • Ida (sang): Strong Enough to Bend
  • Mirabell (sang): How Far I`ll Go
  • TAPAS (aspirantkoret): Gøy på landet
  • TAPAS (aspirantkoret): Gullhår

Lærere: Audun, Gunn Ragnhild, Jimu og Espen
Konferansier: Gunn Ragnhild

Oppmøte i aulaen kl. 8.30. Audun sjekker at alle er på plass.

Audun rigger:
PA
Mikrofoner
Diverse

Espen rigger:
Trommesett
Lys

Gunn Ragnhild rigger:
Styringsenhet
Lerret
Film og datamaskin (får film av Arild)

Mandag 29. mai

✽ Gol skule, aulaen (3. – 4. trinn) kl. 10.00 – 10.30

  • Film: Dukken i det gamle huset/Nilsens frukt og grønt.
  • Jazz 3: 24 magic
  • Tilde (kveding): Liti Kjersti
  • Ida (sang): Strong Enough to Bend
  • Mirabell (sang): How Far I`ll Go
  • TAPAS (aspirantkoret): Gøy på landet
  • TAPAS (aspirantkoret): Gullhår

Lærere: Audun, Gunn Ragnhild, Jimu og Espen
Konferansier: Gunn Ragnhild

Oppmøte kl. 9.30 i aulaen. Audun sjekker at alle er på plass.

Tirsdag 30. mai

✽ Gol skule, aulaen (5. trinn) kl. 08.50 – 09.20

  • Film: Dukken i det gamle huset/Nilsens frukt og grønt.
  • Gitarorkester: Open String Ballad
  • Gitarorkester: Stille
  • Jazz 3: 24 magic
  • Hiphop: Boom Boom Pow
  • TAPAS (Barnekoret):  Scarborough fair
  • TAPAS (Barnekoret):  En sang jeg har lyst til å synge
  • Tilde (kveding): Liti Kjersti
  • Guro (sang), Madeleine (bass), Madusha (gitar), Sander (gitar) og Jardar (slagverk) Say My Name
  • Ingeborg og Elise (gitar): Olsenbanden

Lærere: Larissa, Audun, Arild, Jimu og Espen

Oppmøte aulaen kl. 8.30

Tirsdag 30. mai

✽ Gol skule, aulaen (7. – 8. trinn) kl. 09.40 – 10.10

  • Film: Dukken i det gamle huset/Nilsens frukt og grønt.
  • Gitarorkester: Open String Ballad
  • Gitarorkester: Stille
  • Jazz/moderne/hiphop: Hallo
  • Jazz/moderne/hiphop: Downtown
  • Hiphop: Boom Boom Pow
  • Celina Talita (gitar og sang), Sander og Madusha (gitar) og Madeleine (bass): Dear No One
  • Chloe (sang og orgel), Madeleine (bass), Espen (slagverk): All Time Low
  • Åsne (sang) og Jardar (slagverk): Half The World Away
  • Julie (fiolin) og Kristine (fiolin) og Larissa (piano): Per Spelmann
  • Mats (piano): Til Elise
  • Chloe (sang og orgel), Madeleine (bass), Loïcia (piano), Oliver (piano) og Espen (slagverk): Stressed Out
  • Julie (gitar), Kristine (sang og piano) og Diana (bass og sang): Radioactive
  • Mirabell (sang): The Climb

Lærere: Larissa, Audun, Arild, Jimu og Espen

Oppmøte aulaen kl. 9.15

Tirsdag 30. mai

✽ Gol skule, aulaen (9. – 10. trinn) kl. 10.30 – 11.05

  • Film: Dukken i det gamle huset/Nilsens frukt og grønt.
  • Jazz/moderne/hiphop: Hallo
  • Jazz/moderne/hiphop: Downtown
  • Åsne (sang) og Jardar (slagverk): Tittel
  • Celina Talita (gitar og sang), Sander og Madusha (gitar) og Madeleine (bass): Dear No One
  • Chloe (sang og orgel), Madeleine (bass), Espen (slagverk): All Time Low
  • Kristine (piano): Blomstervals
  • Kristine (fiolin): Norsk dans
  • Mats (piano): Til Elise
  • Åsne (sang) og Jardar (slagverk): Half The World Away

Lærere: Larissa, Audun, Arild, Jimu, Gunn Ragnhild og Espen

Oppmøte aulaen kl. 10.00

Onsdag 31. mai

✽ Rotneim kl. 09.30 – 10.00 ✽ Breidokk kl. 10.30 – 11.00 ✽ Vesterhuset kl. 11.30 – 12.00

  • Tyra (fiolin) og Larissa (piano) Spania
  • Ingrid (piano): Våren
  • Erik, Hans, Johannes (gitar) og Jonas (slagverk): Per Spelmann
  • Ingrid (fiolin): Rigaudon
  • Mari (gitar) og Eline (gitar): Se min kjole
  • Endre (gitar): Blues
  • Konrad (piano) og Mari (slagverk): Bjørnen sover
  •  Jazz 1: Itsy Bitsy
  • Kun Vesterhuset: Elida og Selma (kveding):  Vesle jenta/Eg ser deg/Guten min
  • Kun Vesterhuset: Ellen (piano):  Potet

Lærere: Larissa, Audun, Arild og Jimu
Konferansier: Arild

Oppmøte Gol skule på parkeringsplassen kl 9.00

Ansvarlig for avreise: Arild

Hilde Slaatto:
Mari
Eline
Erik
Hans

Larissa Vassilieva:
Johannes
Konrad
Jonas
Endre

Arild:
Linnea
Mathea
Oda

Jimu:
Amalie
Austeja
Leah
Vilje

Audun (Wagner):
Ingrid
Tyra

Kari Anita Brenna:
Ellen, Selma og Elida